Dołącz do

Trenuj pod okiem Certyfikowanych
Trenerów Rehasport

i wróć do pełnej sprawności po kontuzji lub urazie

Prowadzisz siedzący tryb życia lub jesteś osobą po kontuzji, wypadku czy długiej przerwie od ćwiczeń?

Nasi Trenerzy Certyfikowani przez Rehasport pomogą Ci stopniowo przywrócić pełen zakres ruchu i siłę Twojego ciała. To wszystko dzięki specjalistycznemu podejściu na styku treningu i rehabilitacji.

Zapytaj o trening medyczny Zapytaj o trening medyczny Zapytaj o trening medyczny

Rehasport to miejsce skupiające specjalistów o najwyższych kompetencjach w dziedzinie ortopedii, rehabilitacji i medycyny sportu.

Pacjenci są otaczani pełną opieką, począwszy od konsultacji lekarskich, przez zabiegi operacyjne, po rehabilitację i powrót do pełnej sprawności. Zaufaniem obdarzyły ich setki tysięcy pacjentów. Zespół Rehasport składa się z ortopedów, radiologów, fizjoterapeutów, biomechaników, trenerów przygotowania motorycznego oraz specjalistów z wielu innych dziedzin medycyny. Pacjentom przywracają to, co w życiu najcenniejsze – zdrowie, a pomoc drugiemu człowiekowi stawiają sobie jako cel nadrzędny.

Szczegółowa analiza potrzeb

Trener Certyfikowany Rehasport przeprowadza pogłębioną analizę potrzeb oraz precyzyjną ocenę funkcjonalną, a także wykonuje testy diagnostyczne z zakresu ruchu i siły mięśniowej.

Spersonalizowany plan działania

Program treningowy jest układany indywidualnie. Koncentruje się na zdrowiu i uwzględnia występujące w ciele ograniczenia.

Gwarancja odpowiednich kwalifikacji

Trenerzy Certyfikowani Rehasport są dostępni w większości naszych lokalizacji – skontaktuj się z recepcją swojego klubu, by otrzymać informację o dyspozycyjności Trenerów oraz szczegółową ofertę współpracy.

Zajęcia grupowe BE HEALTHY rekomendowane przez Rehasport

Be Healthy to zajęcia, które powstały z myślą o wszystkich naszych Klubowiczach. To program prozdrowotny, łączący w sobie zajęcia takie jak Zdrowy kręgosłup, Pilates, Yoga, Stretching czy Mobility. Be Healthy ma na celu wyciszyć oraz rozluźnić Twoje ciało, rozciągnąć nadmiernie spięte mięśnie oraz wzmocnić te osłabione. To zajęcia, które nauczą Cię również prawidłowej postawy oraz oddechu przeponowego.

Sprawdź zajęcia Be Healthy Sprawdź zajęcia Be Healthy Sprawdź zajęcia Be Healthy

Znajdź swój klub i zapytaj o dostępność treningu medycznego

Parking

Czynne 24/7