Dołącz do

O klubie

Well Fitness – Lębork, Os. Sportowe, przy ul. Olimpijczyków 1, to centrum, gdzie Twoje zdrowie i kondycja są priorytetem. Nasza kompleksowa oferta obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do skutecznego treningu. 

Co możemy zaoferować? 

  • Strefa cardio: Zapraszamy do ponad 70 stanowisk i urządzeń do treningu, w tym 30 nowoczesnych bieżni firmy MATRIX z rozbudowanym programem treningowym, maszyny eliptyczne z regulowanym wzniosem, różnorodne rowery do ćwiczeń oraz inne profesjonalne urządzenia, które zapewnią wszechstronny trening serca i układu krążenia. 
  • Sala fitness o powierzchni ponad 200 m2, wyposażona w różnorodny sprzęt do ćwiczeń. 
  • Strefa treningu siłowego:  urządzenia czołowych światowych marek: MATRIX, TECHNOGYM, FREEMOTION. Dodatkowo, obszerna strefa wolnych ciężarów o powierzchni ponad 500 m2, pozwoli Ci na wszechstronne i swobodne ćwiczenia siłowe. 
  • Gate Time: To nowoczesne podejście do treningu, skupiające się na bramie funkcjonalnej. Ćwiczenia opierają się głównie na wykorzystaniu ciężaru własnego ciała, zapewniając bezpieczny, ale bardzo skuteczny trening angażujący wiele grup mięśni. 

Po intensywnym treningu odwiedź nasze SPA, gdzie znajdziesz niepowtarzalną saunę fińską wykonaną z drzewa cedrowego, saunę parową oraz suchą.  

Na terenie całego obiektu znajduje się parking dostępny dla naszych klientów. Największym atutem jest możliwość korzystania z klubu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! 

Udogodnienia

Strefa SPA

Po treningu możesz udać się do strefy SPA z unikalną sauną fińską wykonaną z drzewa cedrowego, saunę parową oraz suchą.

Klub otwarty 24h/7

Klub otwarty całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Trenuj kiedy chcesz!

Szeroka oferta zajęć

Szeroka oferta zajęć fitness wliczonych w cenę karnetu sprawia, że miłośnicy treningu grupowego mają w czym wybierać - grafik wypełniony jest zajęciami o różnym stopniu intensywności.

Godziny otwarcia klubu:

Poniedziałek: 00:00-23:59
Wtorek: 00:00-23:59
Środa: 00:00-23:59
Czwartek: 00:00-23:59
Piątek: 00:00-23:59
Sobota: 00:00-23:59
Niedziela: 00:00-23:59