Dołącz do

O klubie

Well Fitness – Elbląg, Grottgera, przy ulicy Grottgera 53, to miejsce, w którym Twoje zdrowie i aktywność mają najwyższe znaczenie. Nasza bogata oferta obejmuje wszystko, co potrzebne do kompleksowego i efektywnego treningu. To ponad 1000 m2 przestrzeni do treningu! 

Co możemy Ci zaoferować? 

  • Strefa cardio: ponad 70 stanowisk i urządzeń do treningu, w tym 30 nowoczesnych bieżni firmy MATRIX z rozbudowanym programem treningowym, maszyny eliptyczne z regulowanym wzniosem, różnorodne rowery do ćwiczeń oraz inne profesjonalne urządzenia, które zapewnią kompleksowy trening serca i układu krążenia. 
  • Sala fitness o powierzchni ponad 200 m2, wyposażona w różnorodny sprzęt do ćwiczeń.  
  • Strefa treningu siłowego: urządzenia czołowych światowych marek: MATRIX, TECHNOGYM, FREEMOTION. Dodatkowo, obszerna strefa wolnych ciężarów o powierzchni ponad 500 m2, pozwala na swobodne i wszechstronne ćwiczenia siłowe. 
  • Gate Time: To innowacyjne podejście do treningu, skupiające się na bramie funkcjonalnej. Ćwiczenia opierają się głównie na wykorzystaniu ciężaru własnego ciała, zapewniając bezpieczny, ale bardzo skuteczny trening. 

Po solidnym treningu zapraszamy do skorzystania ze strefy SPA z 3 rodzajami saun: infrared, fińska, parowa.  

Mamy w posiadaniu świetnie zaopatrzony FITBAR, w którym można znaleźć suplementy czołowych marek i akcesoria treningowe.  

Na terenie całego obiektu znajduje się parking dostępny dla naszych klientów. Największym atutem jest możliwość korzystania z klubu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! 

Udogodnienia

Strefa SPA

Po treningu możesz udać się do strefy SPA z unikalną sauną fińską, infrared oraz parową.

Klub otwarty 24h/7

Klub otwarty całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Trenuj kiedy chcesz!

Szeroka oferta zajęć

Szeroka oferta zajęć fitness wliczonych w cenę karnetu sprawia, że miłośnicy treningu grupowego mają w czym wybierać - grafik wypełniony jest zajęciami o różnym stopniu intensywności.

Godziny otwarcia klubu:

Poniedziałek: 00:00-23:59
Wtorek: 00:00-23:59
Środa: 00:00-23:59
Czwartek: 00:00-23:59
Piątek: 00:00-23:59
Sobota: 00:00-23:59
Niedziela: 00:00-23:59