Dołącz do

O klubie

Well Fitness – Gdynia, Dąbrowa, przy ulicy Rdestowej 160, to miejsce, które przykłada wagę do Twojego zdrowia i kondycji, oferując różnorodne możliwości aktywnego stylu życia. 

Co mamy do zaoferowania? 

  • Strefa cardio: Rozbudowana oferta obejmuje ponad 70 stanowisk i urządzeń do treningu CARDIO. Znajdziesz tu 30 nowoczesnych bieżni firmy MATRIX z rozbudowanym programem treningowym, maszyny eliptyczne MATRIX z regulowanym wzniosem, różnorodne rowery do ćwiczeń oraz inne profesjonalne urządzenia, pozwalające na wszechstronny trening serca i układu krążenia. 
  • Sala fitness doskonale wyposażoną w różnorodny sprzęt do ćwiczeń o powierzchni ponad 200 m2, zapewniającą wszystkim trenerom warunki do efektywnego treningu. 
  • Strefa treningu siłowego: Nasza strefa treningu siłowego to prawdziwa gratka dla entuzjastów siłowni. Czekają na Was urządzenia czołowych światowych marek takich jak MATRIX, TECHNOGYM, FREEMOTION. Dodatkowo, posiadamy obszerną strefę wolnych ciężarów o powierzchni ponad 500 m2, zapewniającą wygodę i różnorodność w treningu siłowym. 
  • Gate Time: Nowoczesne podejście do treningu na bramie funkcjonalnej, gdzie wykorzystuje się głównie ciężar własnego ciała.  

Po intensywnym treningu, zapraszamy do naszego SPA, gdzie Wasze ciała otrzymają potrzebną regenerację i wypoczynek. W naszej ofercie posiadamy aż trzy rodzaje: fińską, parową oraz infrared. Zapraszamy również na aromatyczne seanse z saunamistrzem. 

Udogodnienia

Strefa SPA

Po treningu możesz udać się do strefy SPA z unikalną sauną fińską wykonaną z drzewa cedrowego z panelem solnym.

Szeroka oferta zajęć

Szeroka oferta zajęć fitness wliczonych w cenę karnetu sprawia, że miłośnicy treningu grupowego mają w czym wybierać - grafik wypełniony jest zajęciami o różnym stopniu intensywności.

Godziny otwarcia klubu:

Poniedziałek: 06:00-24:00
Wtorek: 06:00-24:00
Środa: 06:00-24:00
Czwartek: 06:00-24:00
Piątek: 06:00-24:00
Sobota: 06:00-24:00
Niedziela: 06:00-24:00