Dołącz do

O klubie

Well Fitness, Głogów Gwiaździsta to klub o powierzchni 800 m2, w którym znajdziesz wysokiej jakości sprzęt sportowy podzielony na kilka stref, różnorodne zajęcia grupowe i profesjonalną kadrę trenerską!

Najwyższa jakość sprzętu, indywidualne podejście do Klienta poprzez zróżnicowany program zajęć grupowych oraz treningi personalne tworzą niepowtarzalną atmosferę klubu, sprzyjającą dobremu samopoczuciu. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych usług i wysoka satysfakcja naszych Klubowiczów.

Oprócz nowoczesnego wystroju i sprzętu oraz różnorodnego grafiku zajęć fitness, a także wykwalifikowanej kadry trenerskiej i instruktorskiej zapewniamy miłą, profesjonalną obsługę, klimatyczną, osiedlową atmosferę i niezapomniane wrażenia z treningu w naszym klubie.

Jesteśmy otwarci 24h na dobę, 7 dni w tygodniu!

Udogodnienia

Zajęcia grupowe

Szeroka oferta zajęć fitness wliczonych w cenę karnetu sprawia, że miłośnicy treningu grupowego mają w czym wybierać - grafik wypełniony jest zajęciami o różnym stopniu intensywności. Nasi Klubowicze szczególnie uwielbiają zajęcia TRX, Yogę, World Pump i Zdrowy Kręgosłup.

Korty do squasha

Przygotowaliśmy dla Ciebie 2 profesjonalne korty do squash’a, na których zadbasz o aktywność, a także spędzisz miło czas z przyjacielem.

Strefa spa & wellness

Sauna fińska zapewni Ci regenerację po treningu, a po seansie odpoczniesz w strefie relaksu.

Godziny otwarcia klubu:

Poniedziałek: 00:00 - 23:59
Wtorek: 00:00 - 23:59
Środa: 00:00 - 23:59
Czwartek: 00:00 - 23:59
Piątek: 00:00 - 23:59
Sobota: 00:00 - 23:59
Niedziela: 00:00 - 23:59