Dołącz do

O klubie

Well Fitness – Wejherowo, Przemysłowa, przy ulicy Przemysłowej 1, to miejsce, gdzie liczy się Twój komfort podczas treningu. Wszystko, co ważne dla ciała i ducha, znajdziesz właśnie u nas. 

Blisko 1200 m2 powierzchni do ćwiczeń wyposażonej w profesjonalny sprzęt czołowych światowych marek m.in. MATRIX. Sala fitness, bogata oferta zajęć flagowych oraz wykwalifikowana kadra trenerska. Serce naszego klubu – GATE TIME – brama funkcjonalna umożliwiająca nowoczesne podejście do treningu z wykorzystaniem głównie ciężaru własnego ciała. 

Po intensywnym treningu odwiedź nasze SPA, z 3 rodzajami saun: infrared, parową i na podczerwień.  

Trenuj o dogodnej dla siebie porze – jesteśmy jedyną siłownią w okolicy, która jest czynna CAŁODOBOWO!  

Na terenie całego obiektu znajduje się bezpłatny parking. Nasza lokalizacja sprzyja także podróżującym komunikacją miejską. Klub znajduje się zaledwie 700 m od dworca kolejowego, a najbliższy przystanek autobusowy znajduje się tuż za rogiem. 

Chcemy, abyś razem z nami realizował swoje postanowienia i stawał się codziennie lepszą wersją samego siebie. Bez względu na cel treningowy, każdy znajdzie u nas niezbędny sprzęt oraz przestrzeń do jego realizacji. 

Udogodnienia

Strefa SPA

Po intensywnym treningu odwiedź nasze SPA, z 3 rodzajami saun: infrared, parową i na podczerwień.  

Klub otwarty 24h/7

Klub otwarty całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Trenuj kiedy chcesz!

Szeroka oferta zajęć

Szeroka oferta zajęć fitness wliczonych w cenę karnetu sprawia, że miłośnicy treningu grupowego mają w czym wybierać - grafik wypełniony jest zajęciami o różnym stopniu intensywności.

Godziny otwarcia klubu:

Poniedziałek: 00:00-23:59
Wtorek: 00:00-23:59
Środa: 00:00-23:59
Czwartek: 00:00-23:59
Piątek: 00:00-23:59
Sobota: 00:00-23:59
Niedziela: 00:00-23:59