Dołącz do

O klubie

Well Fitness – Ciechanów, Niechodzka, przy ulicy Niechodzkiej 5, to miejsce, które priorytetowo traktuje Twoje zdrowie i kondycję. Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania dla aktywnego stylu życia. To 1100 m² powierzchni treningowej. 

Co oferujemy? 

  • Strefa cardio: Czeka na Ciebie ponad 70 stanowisk i urządzeń do treningu CARDIO, w tym 30 nowoczesnych bieżni firmy MATRIX z rozbudowanym programem treningowym, maszyny eliptyczne z regulowanym wzniosem, różnorodne rowery do ćwiczeń oraz inne profesjonalne urządzenia, zapewniające wszechstronny trening serca i układu krążenia. 
  • Strefa treningu siłowego: U nas znajdziesz niesamowite urządzenia czołowych światowych marek: MATRIX, TECHNOGYM, FREEMOTION. Dodatkowo, obszerna strefa wolnych ciężarów o powierzchni ponad 500 m2 pozwoli Ci na swobodne ćwiczenia siłowe w komfortowych warunkach. 
  • Sala fitness o powierzchni ponad 200 m2, 
  • Gate Time: To nowoczesne podejście do treningu, idealne dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem. Ćwiczenia na bramie funkcjonalnej wykorzystują głównie ciężar własnego ciała.  

Po intensywnym treningu, odwiedź nasze SPA, gdzie znajdziesz niepowtarzalną saunę fińską wykonaną z drzewa cedrowego. Panel solny i wyjątkowe oświetlenie zapewnią Ci relaks na najwyższym poziomie. Dobry trening i relaks w naszym SPA sprawią, że uśmiech będzie gościł na Twojej twarzy przez dalszą część dnia. 

Na terenie całego obiektu znajduje się parking dostępny dla naszych klientów. Największym atutem jest możliwość korzystania z klubu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! 

Udogodnienia

Strefa SPA

Po treningu możesz udać się do strefy SPA z sauną fińską wykonaną z drzewa cedrowego.

Klub otwarty 24h/7

Klub otwarty całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Trenuj kiedy chcesz!

Szeroka oferta zajęć

Szeroka oferta zajęć fitness wliczonych w cenę karnetu sprawia, że miłośnicy treningu grupowego mają w czym wybierać - grafik wypełniony jest zajęciami o różnym stopniu intensywności.

Godziny otwarcia klubu:

Poniedziałek: 00:00-23:59
Wtorek: 00:00-23:59
Środa: 00:00-23:59
Czwartek: 00:00-23:59
Piątek: 00:00-23:59
Sobota: 00:00-23:59
Niedziela: 00:00-23:59