Dołącz do

Promocja trwa od 13.05.2024 r. do 3.06.2024 r.

Kup Karnet Kup Karnet Kup Karnet

Dołącz do nas w świetnej cenie 59 zł miesięcznie aż do lipca i poczuj się #well w Well Fitness!

Okres przedwakacyjny to idealny czas na rozpoczęcie ćwiczeń, szczególnie dla osób, które potrzebują przestrzeni i pełnego skupienia podczas treningu.

Kup karnet Kup karnet Kup karnet

Karnet OPEN

W ramach jednego karnetu możesz korzystać ze wszystkich naszych siłowni, bez limitu. W klubie o podwyższonym standardzie trenujesz na preferencyjnych warunkach.

24/7

Większość naszych klubów otwarta jest 24/7, również w niedziele i święta. Wejście na siłownię jest możliwe poprzez aplikację mobilną.

Zajęcia grupowe

Każdy klub posiada szeroką ofertę zajęć grupowych: od zajęć mentalnych, przez aerobowe i taneczne, po wytrzymałościowo-siłowe. W grafiku znajdują się również autorskie zajęcia flagowe.

Well Start

W ramach programu wprowadzającego obejmujemy miesięczną opieką trenerską każdego nowego Klubowicza, który chce czuć się pewniej podczas stawiania pierwszych kroków na siłowni.

Kontrola postępów

Każdy z naszych Klubowiczów może bezpłatnie monitorować swoje postępy, korzystając z analizatora składu ciała InBody, bezpłatnie do 2 razy w miesiącu.

Well Hydrated

Z maszyny Well Hydrated można korzystać w ramach miesięcznego abonamentu w cenie 20 zł. Umożliwia ona stały dostęp do wody i izotoników w 6 smakach.

#BeWell z Well Fitness – rozpocznij lato aktywnie i zbuduj z nami formę na lata!

Przestronne kluby, świetne wyposażenie, przyjazna atmosfera i udogodnienia dla osób na różnych etapach fitnessowej drogi. Wszystko, czego potrzebujesz do realizacji celów treningowych, znajdziesz w jednym miejscu.

Kup karnet Kup karnet Kup karnet

Regulaminy promocji

Promocja trwa od 13.05.2024 r. do 3.06.2024 r. i obowiązuje we wszystkich klubach Well Fitness, z wyjątkiem klubu premium Well Fitness Ovo Wrocław. Cena w klubie Well Fitness OVO Wrocław wynosi 99 zł/mies.

Możesz skorzystać z niej on-line lub stacjonarnie, w godzinach pracy recepcji. Cena regularna, obowiązująca od sierpnia, zależy od lokalizacji. Szczegóły w regulaminach promocji.

Siłownie i kluby fitness w Twojej okolicy

Parking

Czynne 24/7