Wykonaj bezpłatną analizę składu ciała i #BeHealthy!

Przyjdź do dowolnego klubu Well Fitness i sprawdź, czy kwalifikujesz się do otrzymania 3-miesięcznego karnetu za symboliczne 1 zł!

Odwiedź najbliższy klub

ODWIEDŹ NAS MIĘDZY 19 A 26 CZERWCA

Nie musisz być naszym Klubowiczem. Wystarczy, że odwiedzisz nas w dniach 19-26 czerwca, a analizę wraz z interpretacją wyników i zaleceniami od Trenera Personalnego otrzymasz od nas bezpłatnie. Dodatkowo, osoby, które uzyskają Wynik Inbody poniżej 60, otrzymają od nas 3-miesięczny karnet za 1 zł!

Czekamy na Ciebie w klubach WF w dni robocze od 17:00 do 20:00 oraz w weekend od 11:00 do 17:00.*

DLACZEGO WARTO?

W Well Fitness wyznajemy zasadę, że perfekcyjne ciało to przede wszystkim zdrowe i sprawne ciało. Dlatego niezależnie od tego, jak wyglądasz, zrób jego analizę na maszynie InBody w dowolnym klubie i sprawdź, czy Twój organizm daje Ci sygnały, których nie widać w lustrze.

*Godziny dyżurów mogą ulec zmianie. Sprawdź szczegóły w recepcji swojego klubu oraz na fanpage poszczególnych lokalizacji.

JAK OTRZYMAĆ KARNET ZA 1 ZŁ?

Doskonale wiemy, że pierwszy krok w kierunku zmiany nawyków jest najtrudniejszy, więc jeśli Twój ogólny wynik InBody, będzie znacząco poniżej normy, wesprzemy Cię w tym procesie. Na dobry początek otrzymasz od nas 3-miesięczny karnet wraz z nieograniczonym dostępem do zajęć grupowych oraz programem wprowadzającym na siłownię za symboliczne 1 zł.

Pokażemy Ci, jak regularna aktywność fizyczna, dostosowana do Twoich potrzeb, celu i możliwości, może poprawić Twoją sprawność i ogólne samopoczucie.

ODBIERZ ZNIŻKĘ NA PAKIETY BADAŃ

Aktywność fizyczna jest nieodłączną częścią profilaktyki zdrowotnej, a badania laboratoryjne pomagają wykryć przyczyny wielu naszych dolegliwości. Dlatego każda osoba, która wykona u nas analizę składu ciała, niezależnie od wyniku, otrzyma od nas 20% zniżki na 3 pakiety badań, które Medicover opracowało z myślą o osobach chcących być aktywnymi fizycznie i osiągać swoje cele.

Sprawdź szczegóły

POZNAJ URZĄDZENIA INBODY

Analiza na urządzeniu InBody to pomiar składników naszego ciała, takich jak masa mięśniowa, masa tłuszczu, masa kości i wody, dzięki temu poznamy ich dokładne proporcje.

Regularne kontrolowanie ich może pomóc w utrzymaniu zdrowia, uniknięciu chorób związanych z nadmierną wagą lub otyłością oraz poprawieniu ogólnego samopoczucia i wyglądu. Nie musisz być naszym Klubowiczem, żeby do 26 czerwca skorzystać z maszyny bezpłatnie!

Świadomość swojego zdrowia

Poznanie składu ciała może pomóc w zrozumieniu, jakie proporcje tkanki tłuszczowej, mięśniowej i wody mamy w organizmie. To z kolei wpływa na podjęcie świadomych decyzji dotyczących stylu życia i żywienia.

Monitorowanie postępów

Kontrola zmian w masie mięśniowej oraz tkance tłuszczowej pozwala zaobserwować, czy postępy treningowe i żywieniowe przynoszą zamierzony efekt, dzięki czemu możemy wprowadzać ewentualne korekty.

Optymalizacja sportowej wydajności

W niektórych dyscyplinach sportowych, skład ciała może mieć duży wpływ na naszą wydajność. Jego analiza może pomóc w optymalizacji wyników, aby osiągnąć jak najlepsze efekty.

PRZYGOTOWANIE DO BEZPŁATNEJ ANALIZY

Sprawdź, w jakich godzinach bezpłatne pomiary są wykonywane w Twoim klubie. Nie musisz się na nie zapisywać – wystarczy, że zgłosisz się na recepcję klubu. Opiekun Klubowicza zaprowadzi Cię do Trenera, który przeprowadzi analizę, omówi z Tobą jej wyniki, a także, w razie potrzeby, przekaże Ci zalecenia dotyczące kolejnych kroków.

Jak przygotować się do analizy?

Badanie wykonywane jest na boso. Twój komfort jest dla nas najważniejszy, dlatego dezynfekujemy sprzęt po każdym użyciu. Aby wyniki były jak najbardziej miarodajne, zalecamy unikanie spożywania posiłków i napojów co najmniej 2-3 godziny przed badaniem.

DOŁĄCZ DO NAS

Chcesz rozpocząć zdrowy i aktywny styl życia, ale wynik InBody nie klasyfikuje Cię do odebrania karnetu za symboliczne 1 zł? Nic straconego!

Przez cały czerwiec masz możliwość zakupu karnetu przedpłaconego 3 miesiące w cenie 2! Bez umowy i zbędnych formalności. Całodobowy dostęp do klubu, nieograniczony udział w zajęciach grupowych, program wprowadzający na siłownię, bezpłatna konsultacja trenerska i wiele więcej!

Sprawdź promocję

Szczegóły i czas trwania akcji

Akcja bezpłatnych pomiarów składu ciała trwa w dn. 19-26 czerwca, we wszystkich klubach Well Fitness i jest skierowana do osób, które w czasie jej trwania nie są Klubowiczami Well Fitness.

Czekamy na Ciebie w dni robocze od 17:00 do 20:00 oraz w weekend od 11:00 do 17:00.*

*Godziny dyżurów mogą ulec zmianie. Sprawdź szczegóły w recepcji swojego klubu oraz na fanpage poszczególnych lokalizacji.