Dołącz do

<strong>Cześć, </strong>

Cześć,

dobrze, że jesteś!

Jeśli tu trafiłaś/eś to znaczy, że szukasz miejsca, które wesprze Cię w osiągnięciu postawionych celów treningowych. Niezależnie od tego, czy ćwiczysz dla zdrowia czy dla poprawy sylwetki w naszych klubach znajdziesz to, czego szukasz.

Nasza oferta Nasza oferta Nasza oferta

Zajęcia Well Start

Well Start to kurs korzystania z siłowni w pigułce, ze wsparciem trenera personalnego. Dzięki programowi dowiesz się,  jak korzystać ze sprzętu na siłowni, aby wykonać efektywny trening.

Możesz umówić się na konsultację z trenerem i zajęcia grupowe na poszczególnych strefach na siłowni, bądź wybrać jeden z elementów programu.

Chcę wiedzieć więcej Chcę wiedzieć więcej Chcę wiedzieć więcej

Well Hydrated

Miej ulubiony napój zawsze pod ręką!

Well Hydrated to maszyna, która umożliwia Ci nielimitowaną dolewkę izotoników i wody podczas wizyty w klubie. Korzystasz z niej bezobsługowo, za pomocą kodu QR, który wygenerujesz w naszej aplikacji.

 

Sprawdzam Sprawdzam Sprawdzam
dziewczyna w warkoczu na bieżni z bidonem w ręku

Ochrona środowiska

Zmniejsz zużycie plastiku, dzięki korzystaniu z automatu do napojów Well Hydrated i bidonom wielorazowego użytku.

Wygoda

Ćwiczenia siłowe zostaw na trening. Zapomnij o noszeniu litrów wody w swojej torbie. Zabieraj ze sobą tylko osobiste rzeczy.

Oszczędność

Z abonamentem Well Hydrated masz nieograniczony dostęp do wody i izotoników w stałej, miesięcznej cenie.

Wybór należy do Ciebie!

Woda czy izotonik? Gazowane czy niegazowane? Zimne czy w temperaturze pokojowej? Pij co chcesz i kiedy chcesz – bez limitu!

Obejrzyj filmik i zobacz, dlaczego warto korzystać z maszyny Well Hydrated!

Dlaczego warto dołączyć do Well Fitness?

Niezależnie od tego, czy wolisz trening indywidualny, czy zajęcia grupowe, czy trenujesz rano, w dzień czy w nocy, jakie masz cele treningowe i poziom zaawansowania, jesteśmy tu dla Ciebie. Well Fitness to społeczność, która wspiera w budowaniu zdrowych nawyków. U nas każdy jest mile widziany i chcemy, żeby każdy czuł się swobodnie, trenował tak jak lubi i w czym mu wygodnie. Sprawdź nas i czuj się jak u siebie!

Chcę dołączyć Chcę dołączyć Chcę dołączyć

Siłownie i kluby fitness w Twojej okolicy: