Dołącz do

Promocja trwa od 8 do 22 maja 2023 r.

Kup karnet Kup karnet Kup karnet

Czekamy na Ciebie!

Potrzebujesz motywacji, by zacząć wiosnę aktywnie? Skorzystaj z promocji i trenuj w maju, czerwcu i lipcu za 59 zł miesięcznie!

Jeśli nie przepadasz za długoterminowymi umowami, to jest to świetna opcja dla Ciebie – okres wypowiedzenia tego członkostwa wynosi tylko 1 miesiąc. Złożyć możesz je tuż po okresie specjalnej ceny. Z naszych obserwacji wynika jednak, że zdecydowana większość osób, która dołącza do społeczności #WellFitness, zostaje z nami na o wiele dłużej! Mamy nadzieję, że będziesz w tym gronie.

 

Jesteś jedną z tych osób, które tej wiosny chcą rozpocząć świadome dbanie o siebie? Dobrze trafił_ś!

Aktywność fizyczna to tylko jeden z elementów, który ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Jej uzupełnieniem jest zdrowe odżywianie, regularne badania czy odpowiednia suplementacja. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją drogę ze zdrow(szym) stylem życia, nie wiesz, od czego zacząć ani na czym skupić się w pierwszej kolejności, jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Dołącz do nas Dołącz do nas Dołącz do nas
Siłownia i klub fitness

W Well Fitness podchodzimy do tematu zdrowia holistycznie.

Wiosna to czas, kiedy nasze ciało potrzebuje dodatkowego wsparcia, ale nie musisz zmieniać swojego życia o 180 stopni. Razem z zespołem naszych specjalistów chcemy wspierać Cię w budowaniu zdrowych nawyków i dokonywaniu świadomych wyborów. Metodą małych kroków pomożemy Ci osiągnąć Twój cel – niezależnie od tego, czy jest nim większa sprawność, poprawa zdrowia, redukcja stresu czy lepsza odporność.

Zacznij już dziś Zacznij już dziś Zacznij już dziś

Swoboda

Ćwiczysz, kiedy chcesz – jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Razem z karnetem zyskujesz dostęp do wszystkich klubów WF w Polsce!

Wsparcie

List powitalny, konsultacja z Trenerem czy program Well Start – to tylko niektóre z opcji, jakie proponujemy Ci na start przygody z siłownią!

Szeroka gama zajęć

Oferujemy szeroką gamę zajęć – bez względu od Twojego poziomu zaawansowania i celu, znajdziesz zajęcia dla siebie.

Wykwalifikowana kadra

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy pomogą Ci w osiąganiu celów i zadbają o Twoje bezpieczeństwo.

Najlepszy sprzęt

Stawiamy na liderów – u nas ćwiczysz na maszynach najlepszych marek dostępnych na rynku fitness.

Kontrola postępów

Umożliwiamy Ci regularne korzystanie z analizatorów składu ciała, aby wiedzieć, czy zmierzasz w dobrym kierunku!

Nasz zespół z chęcią podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, zarówno z zakresu sportu, jak i doboru planów żywieniowych, a także odpowiedniej suplementacji!

Co więcej, jako nasz Klubowicz, możesz skorzystać z promocyjnych cen produktów dostępnych w recepcji. Pomogą Ci one w budowaniu masy mięśniowej, regeneracji po treningach, uzupełnieni diety w składniki odżywcze oraz ogólnej poprawie zdrowia.

Kup karnet Kup karnet Kup karnet

Szczegóły promocji

Promocja trwa w dn. 8-22 maja 2023 r. i obowiązuje we wszystkich klubach Well Fitness. Karnet możesz zakupić on-line oraz w recepcji każdego klubu.