Dołącz do

Trenuj do lata <br/><strong>za 69 zł miesięcznie!</strong>

Trenuj do lata
za 69 zł miesięcznie!

Dołącz do Well Fitness
i zadbaj o swoje zdrowie! #BeHealthy

Kup karnet Kup karnet Kup karnet

Dlaczego warto?

Czy wiesz, że regularne uprawianie sportu wpływa korzystnie na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne?

Już 3 treningi w tygodniu potrafią znacząco polepszyć jakość Twojego życia. Aby efekty były jak najlepsze, warto podejść do tematu holistycznie. Razem z zespołem naszych specjalistów chcemy wspierać Cię w budowaniu zdrowych nawyków. Możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie – nie tylko z zakresu sportu, ale również fizjoterapii czy dietetyki.

Kup karnet Kup karnet Kup karnet

Dołącz do nas!

Wyznajemy metodę małych kroków. Nie musisz od razu zmieniać swojego życia o 180 stopni! To właśnie konsekwencja i zdroworozsądkowe podejście doprowadzą Cię do osiągnięcia Twojego celu. Jeśli chcesz poprawić swoje samopoczucie, sprawność, siłę czy wydolność, dołącz do Well Fitness i zadbaj o swoje zdrowie już dziś! #BeHealthy

Kup karnet Kup karnet Kup karnet
Zajecia-trener-personalny
Star

Dostęp do wszystkich klubów

Star

Zajęcia fitness bez limitu

Star

Treningi wprowadzające Well Start

Star

Bezpłatna konsultacja z Trenerem

Star

Pomiary składu ciała z ich analizą

Star

Rabat na pakiety badań Medicover

Wsparcie Trenera

Nie masz doświadczenia treningowego i czujesz się zagubiony/a pośród maszyn i sprzętów dostępnych w klubie? Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki na siłowni tak, aby treningi były dla Ciebie w pełni bezpieczne! W cenie karnetu otrzymujesz od nas jednorazową konsultację trenerską wraz z miesięczną opieką trenera na start! Trenuj w małych grupach pod czujnym okiem Trenera i wykonuj ćwiczenia dostosowane do Twojego stanu zdrowia i możliwości.

Kup karnet Kup karnet Kup karnet

Współpraca indywidualna

Jeśli potrzebujesz większego wsparcia, przetestuj współpracę indywidualną! Tylko teraz, kupując 4 treningi personalne, otrzymujesz od nas 1 gratis! Naucz się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń i dowiedz się, które z nich będą najskuteczniejsze dla Twojego celu treningowego. O szczegóły pytaj w recepcji klubu.

Kup karnet Kup karnet Kup karnet
Trener-personalny-Katowice

Szczegóły i regulamin promocji