Dołącz do

Kup karnet Kup karnet Kup karnet

Promocja trwa od 27.12.2023 r. do 22.01.2024 r.

1 stycznia nie musisz zmieniać swojego życia o 180 stopni

Włącz aktywność fizyczną do swojej codziennej rutyny w sposób zrównoważony, bez presji „postanowień noworocznych”. Dokonuj zmian małymi krokami, w swoim tempie – dzięki temu zbudujesz zdrowe nawyki na lata. 

Kup karnet Kup karnet Kup karnet

Well Start

Well Start to program stworzony z myślą o osobach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnym trybem życia. Obejmujemy miesięczną opieką trenerską każdego nowego Klubowicza - zacznij już dziś!


Czytaj więcej Czytaj więcej Czytaj więcej

Zajęcia grupowe

Oferujemy szeroką gamę zajęć, w tym autorskie zajęcia flagowe: Be FIIT, Be Pumpin’, Be a Woman i Belly&Booty. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania i celu, znajdziesz zajęcia dla siebie!


Czytaj więcej Czytaj więcej Czytaj więcej

Well Hydrated

Well Hydrated to maszyna, która oferuje stały dostęp do wody i izotoników podczas wizyty w klubie. Zadbaj o odpowiednie nawodnienie i utrzymaj wydolność organizmu podczas ćwiczeń za 20 zł miesięcznie!


Czytaj więcej Czytaj więcej Czytaj więcej

Trenuj kiedy chcesz, gdzie chcesz!

W ramach karnetu masz dostęp do 52 klubów na terenie całej Polski, większość czynna 24/7h! Dzięki temu możesz dostosować trening do swojego harmonogramu, a wyjazd do innego miasta nie popsuje Ci planu treningowego.

Ciesz się pełną elastycznością – u nas trenujesz o dowolnej porze, by dopasować trening do swojego stylu życia.

Dołącz do nas Dołącz do nas Dołącz do nas

Trenuj także w standardzie premium

Jesteś z Wrocławia lub okolic? Sprawdź ofertę promocyjną w naszym klubie o podwyższonym standardzie i ciesz się dodatkowymi korzyściami: basen, sauny, jacuzzi, lokalizacja w centrum miasta i 3 h bezpłatnego parkingu. Wszystko w promocyjnej cenie 99zł miesięcznie przez 3 miesiące.

Kup karnet Kup karnet Kup karnet

Znajdź swój klub

Parking

Czynne 24/7

Szczegóły i czas trwania akcji

Promocja trwa od 27.12.2023 do 22.01.2024 r. Karnet możesz zakupić on-line oraz stacjonarnie. Minimalny okres zobowiązania wynosi 5 miesięcy. Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminach dostępnych poniżej.