Jeśli tu jesteś, to znaczy, że szukasz miejsca, które wesprze Cię w osiągnięciu postawionych celów treningowych. Niezależnie od tego, czy ćwiczysz dla zdrowia, czy dla poprawy sylwetki w naszych klubach znajdziesz to, czego szukasz. Zobacz, co oferujemy i zostań z nami na stałe.

Chcę kupić karnet

Dobrze, że jesteś!

Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel treningowy i jakie masz doświadczenia z aktywnością fizyczną, u nas znajdziesz wspierającą atmosferę i bezpieczną przestrzeń.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, nasi Trenerzy służą pomocą. Jeśli lubisz być częścią społeczności, zajęcia grupowe spełnią Twoje oczekiwania. Jeśli szukasz nowego klubu do kontynuowania treningu, służymy profesjonalnym sprzętem. A jeśli nie wiesz, czego szukasz, ale wiesz, że chcesz zacząć żyć aktywnie, zapraszamy Cię na nasze zajęcia WELL START, które wprowadzą Cię w świat siłowni.

Zajęcia Well Start

Well Start to miesięczny kurs korzystania z siłowni w pigułce, ze wsparciem trenera personalnego. Dzięki programowi składającemu się z 4 treningów na każdej ze stref siłowni oraz konsultacji trenerskiej, dowiesz się,  jak korzystać ze sprzętu, aby wykonać efektywny trening oraz stworzysz z nami swój indywidualny plan treningowy.

Well Start masz w cenie karnetu – skorzystaj z trwającej promocji i trenuj za 59 zł/mies. przez 3 miesiące!

Trenuję w Well Fitness

Pierwszy krok

Well Start to bezpieczna przestrzeń do rozpoczęcia treningów dla początkujących, pomagająca w przełamaniu barier i lęku, który jest częstym zjawiskiem u wielu osób.

Możesz umówić się na konsultację z trenerem i wziąć udział w kameralnych zajęciach grupowych „Well Start” bądź wybrać jeden z elementów programu.

Trenuję za 59zł/mies.

Well Hydrated

Miej ulubiony napój zawsze pod ręką!

Well Hydrated to maszyna, która umożliwia Ci nielimitowaną dolewkę izotoników i wody podczas wizyty w klubie. Korzystasz z niej bezobsługowo, za pomocą kodu QR, który wygenerujesz w naszej aplikacji.

Dobierz abonament Well Hydrated, podczas zakupu karnetu!

Kupuję karnet z WH

Ochrona środowiska

Zmniejsz zużycie plastiku, dzięki korzystaniu z automatu do napojów Well Hydrated i bidonom wielorazowego użytku.

Wygoda

Ćwiczenia siłowe zostaw na trening. Zapomnij o noszeniu litrów wody w swojej torbie. Zabieraj ze sobą tylko osobiste rzeczy.

Oszczędność

Z abonamentem Well Hydrated masz nieograniczony dostęp do wody i izotoników w stałej, miesięcznej cenie.

Dlaczego warto dołączyć do Well Fitness?

Niezależnie od tego, czy wolisz trening indywidualny, czy zajęcia grupowe, czy trenujesz rano, w dzień czy w nocy, jakie masz cele treningowe i poziom zaawansowania, jesteśmy tu dla Ciebie. Well Fitness to społeczność, która wspiera w budowaniu zdrowych nawyków. U nas każdy jest mile widziany i chcemy, żeby każdy czuł się swobodnie, trenował tak jak lubi i w czym mu wygodnie. Sprawdź nas i czuj się jak u siebie!

Chcę dołączyć

Siłownie i kluby fitness w Twojej okolicy: