Dołącz do

Well Fitness Łódź

Well Fitness Łódź

Well Fitness w Łodzi to aż 9 to świetnie wyposażonych klubów położonych w różnych częściach miasta. Możesz ćwiczyć w dowolnej lokalizacji!

Honorujemy

Znajdź swój klub Znajdź swój klub Znajdź swój klub

Czynne 24h/7

Ćwiczysz, kiedy chcesz – większość naszych klubów jest otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu​.

Wykwalifikowana kadra

Współpracujemy ze specjalistami, którzy pomogą Ci w osiąganiu celów i zadbają o Twoje bezpieczeństwo.

Treningi personalne

Nasi trenerzy pomogą Ci mądrze zrealizować Twój indywidualny cel treningowy.

Zajęcia fitness w cenie

Oferujemy szeroką gamę zajęć grupowych – bez względu na to, czy zależy Ci na sile, sprawności, zwinności czy równowadze – znajdziesz zajęcia dla siebie.

Darmowa analiza składu ciała

Przeprowadzaj analizy składu ciała na maszynach InBody I mierz postępy!

Dostęp do 44 klubów

W ramach członkostwa możesz trenować w 44 klubach w całej Polsce!

Well Start

Obejmujemy miesięczną opieką trenerską każdego nowego Klubowicza, który chce czuć się pewniej podczas stawiania pierwszych kroków na siłowni. W ramach programu oferujemy zajęcia grupowe, oprowadzające po strefach na siłowni i uczące, jak z nich korzystać.

Więcej o Well Start Więcej o Well Start Więcej o Well Start

Well Hydrated

Każdy klub wyposażony jest w maszynę Well Hydrated, z którą zadbasz o odpowiednie nawodnienie! Korzystaj z niej samodzielnie, za pomocą kodu QR, który wygenerujesz w aplikacji.

Dostęp za jedyne 20 zł/miesiąc!

Więcej o Well Hydrated Więcej o Well Hydrated Więcej o Well Hydrated

Dni otwarte

Darmowe wejście dla nowych klubowiczów, konsultacje z trenerami personalnymi, analiza składu ciała czy też degustacja Well Hydrated – i to wszystko za darmo? Sprawdź co przygotował dla Ciebie nasz zespół, przetestuj nasze kluby i przyjdź na organizowane dni otwarte!

Harmonogram dni otwartych:

WELL FITNESS ŁÓDŹ WIDZEW

Well Fitness, ul. Sacharowa 16, 92-525 Łódź

 • 13-14 listopada 2023 r. – darmowe wejście, poznanie klubu, darmowe konsultacje z trenerami personalnymi, degustacja Well Hydrated i produktów z recepcji.

WELL FITNESS ŁÓDŹ CHOJNY

Well Fitness, ul. Łokietka 2, 90-349 Łódź

 • 13-14 listopada 2023 r. – darmowe wejście, poznanie klubu, darmowe konsultacje z trenerami personalnymi, degustacja Well Hydrated i produktów z recepcji, konkursy na zajęciach fitness, zajęcia Well Start
 • 6 grudnia 2023 r.darmowe wejście, mikołajkowy step funkcjonalny, darmowe konsultacje z trenerami personalnymi, degustacja Well Hydrated, mikołajkowy poczęstunek na recepcji, promocje na zakupy (-20%)
 • 22 grudnia 2023 r.darmowe wejście, zajęcia zumby „Świąteczne szaleństwo” o 19:00, zajęcia zdrowy kręgosłup (odprężenie i zrelaksowanie przed świętami) o 20:00, degustacja Well Hydrated, promocje na zakupy (-20%).

WELL FITNESS CHOJNY 2

Well Fitness, ul. Natalii 2 , 93-317 Łódź

 • 13-14 listopada 2023 r.darmowe wejście, poznanie klubu, darmowe konsultacje z trenerami personalnymi, darmowa analiza składu ciała
 • 6 grudnia 2023 r.darmowe wejście, mikołajkowy maraton
 • 15 grudnia 2023 r.darmowe wejście, poznanie klubu i trenerów personalnych,
 • 28 grudnia 2023 r. – maraton zajęć fitness, konkurs na największą ilość spalonych kalorii.

WELL FITNESS ŁÓDŹ TEOFILÓW

Well Fitness, ul. Plonowa 1/3 , 91-156 Łódź

 • 13-14 listopada 2023 r. – darmowe wejście, darmowe konsultacje z trenerem i analiza składu ciała, warszaty treningu siłowego, konkursy na zajęciach fitness, degustacje Well Hydrated, zajęcia Well Start – poznaj naszą siłownię!
 • 6 grudnia 2023 r. – darmowe wejście, „Mikołajkowy Zawrót Głowy” – interwałowy trening obwodowy połączony z treningiem cardio, wspólne ubieranie choinki, konsultacje z trenerami i darmowy pomiar masy ciała, degustacje Well Hydrated, promocje na witaminy i suplementy, mikołajkowy konkurs na recepcji.
 • 20 grudnia 2023 r. – zajęcia „Wyluzuj przed świętami” – przygotuj ciało i umysł do zbliżających się świąt. Zajęcia poprowadzi instruktor Agnieszka Feliniak oraz zajęcia „Zrób miejsce na serniczek” – dla miłośników ostrego wycisku polecamy trening obwodowy, który poprowadzi nasz zgrany duet trenerów – Kamila i Piotr.

WELL FITNESS ŁÓDŹ GÓRNA

 • 13-14 listopada 2023 r.darmowe wejście, darmowe konsultacje z trenerem, konkursy na zajęciach fitness, degustacje Well Hydrated, zajęcia Well Start – poznaj naszą siłownię!
 • 6 grudnia 2023 r. – darmowe wejście dla wszystkich nowych osób, „Mikołajkowa Zumba” – przebierz się i zgarnij nagrodę, konsultacje z trenerami, degustacje Well Hydrated, promocje na witaminy i suplementy, mikołajkowy konkurs na recepcji
 • 20 grudnia 2023 r.darmowe wejście, zajęcia „Wyluzuj przed świętami” – przygotuj ciało i umysł do zbliżających się świąt, promocje na recepcji oraz degustacje.

WELL FITNESS ŁÓDŹ KSIĘŻY MŁYN

Well Fitness, ul. Tymienieckiego 22/24 , 90-349 Łódź

 • 13-14 listopada 2023 r. darmowe wejście, darmowe konsultacje z trenerem, darmowe masaże technikami klasycznymi, maraton zajęć fitness.

Do zobaczenia!