Kup 4 treningi personalne
i odbierz 1 gratis!

Skorzystaj ze wsparcia Trenera Personalnego
i zacznij ćwiczyć świadomie. #BeBetter

Dlaczego warto?

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z treningami siłowymi lub ćwiczysz od dawna, ale bez satysfakcjonujących efektów? Pomoc Trenera Personalnego na tym etapie to najlepsze rozwiązanie. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu, nie tylko z zakresu sportu, ale również dietetyki i fizjoterapii, trenujesz zgodnie ze swoimi potrzebami, możliwościami i stanem zdrowia, a każde spotkanie 1:1 przybliża Cię do osiągnięcia Twojego celu.

Zajecia-trener-personalny

Jak skorzystać?

Sprawdź, czy treningi personalne są dla Ciebie! Przyjdź do recepcji klubu i skorzystaj z promocji #BeBetter, a do każdego pakietu 4 treningów personalnych dodamy 1 w prezencie!

Listę trenerów personalnych w danej lokalizacji oraz ich dyspozycyjność znajdziesz w aplikacji Well Fitness. Warunkiem skorzystania z promocji jest akceptacja Regulaminu Treningów Personalnych, dostępnego w recepcji danego Klubu.

Star

Naucz się poprawnej techniki

Star

Zyskaj dodatkową motywację

Star

Poznaj najlepsze ćwiczenia dla Ciebie

Star

Skorzystaj ze wskazówek z zakresu żywienia

Star

Zaplanuj trening ukierunkowany na Twój cel

Star

Poczuj się pewniej na siłowni i poznaj swój klub

Szczegóły promocji

Promocja #BeBetter trwa od 6.03.2023 r. do 31.03.2023 r. i obowiązuje w recepcji wszystkich klubów Well Fitness. Zakupu promocyjnego karnetu #BeBetter może dokonać każda osoba, która minimum przez 6 miesięcy przed datą startu akcji (6.03.2023 r.), nie korzystała z usług Trenera Personalnego w Well Fitness. Dodatkowy trening powinien być wykorzystany w terminie przewidzianym dla realizacji całego pakietu.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z wybranym klubem e-mailowo, telefonicznie lub osobiście.

Znajdź klub